Satılık kaz yumurtası

Satılık kaz yumurtası

www.kazcim.com

  Satılık kaz yumurtası

 Satılık kaz yumurtası

Satılık kaz yumurtası

Satılık Kaz yumurtası ve Kaz Yumurtaları temini satışı ve pazarlaması hakkında yazı sayfası
Doğal olarak otlakta büyüttüğümüz kazların , sezon dahilinde yumurtalarını satışa sunmaktayız.
Peki ne farkımız var? Buyurun beraberce bakalım farkımıza !
*Kazlar doğal bir ortamda merada , yeşil otlakta yetişmektedir , buda yumurtasının güç olmasını sağlar , anaç olan kazlar ne kadar doğal ve organik beslenirse , yumurtalar o kadar güçlü olurlar.
*Sürülerimiz kesinlikle saf kan ırklardan oluşur , özel siparişlerin haricinde asla başka ırkları karıştırılmaz sürü ve koloni içerisine.
*Kızışma , eşleşme ve yumurtlama sezonlarında , kazlara bir nizam içinde su , dolaşma otlama ve yemlenme sahası sunulmakta , dar ve kapalı ortamda eşleşme sıkıntısı çeken kazlar , yukarıdaki şartlar oluşturulduğunda çok verimli ve randımanlı yumurtalar vermektedir
*Sürüdeki çaprazlamalar , yani eşleşmeler iki dişiye bir erkek olarak hesaplanmaktadır. Bu da döl randımanını maksimum seviyeye çeker.
*Bizler kazcim.com olarak , verdiğimiz tüm yumurtalara ırk garantisi vermekteyiz , şimdiye kadar satışını yaptığımız tüm yumurta satışlarımızda , müşterilerimizin geri dönüşlerinde , yüzde doksanların üzerine çıkan bir döl randımanı kalitesi tutturduğumuzu takip etmekteyiz
Gurk olmuş kazlarınızın altına koyacağınız yumurtaların yada kuluçka makinesine koyacağınız yumurtaların başlıca kriterleri fazla oval ve dik olmaması , aşırı derecede sarı yada kirli olmaması , en önemlisi ise sezon sonu ve başındaki yumurtalarda döl randımanı biraz düşük olur , seçimi buna göre yapmakta yarar var. kaz yumurtası siparişleriniz için  numaran bizlere ulaşabilirsiniz.
Sizlere göndereceğimiz her bir yumurta için ırk garantisi vermekteyiz , sonrasında makinenize yüklediğiniz günden , civciv çıkım gününe dek sizlere teknik destek sağlamaktayız.
İletişim = 0531 366 91 18
Fiyat = Çin kazı yumurtası adet = 15 lira
Toplu kaz yumurtası alımların da özel indirimler uygulanmaktadır. sizlere temin ettiğimiz her bir kaz yumurtası için ırk garantisi vermekteyiz , yumurta  satışı sonrası ister makine ister diğer kanatlı hayvanların altında çıkıma bıraktığınız yumurtalarınızın çıkım gününe kadar teknik destek sağlamaktayız. Bir çok ırka ait kaz yumurtası satışı 0531 366 91 18

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.