Kaz yumurtası

Kaz yumurtası

www.kazcim.com

Kaz yumurtası

Kaz yumurtası

Kaz yumurtası

Kaz yumurtası  Türkiye de bir çok kaz ırkı mevcut bu farklı ırkların hepsinin yumurta verim adeti döl randımanı farklılıklar gösterir.
Kaz yumurtası siparişleri sezon boyu alınmaktadır
Türkiye’nin her yerine , her bölgesine , hey il ve ilçesine köyüne mahallesine , istediğiniz adetteki kaz yumurtalarını güvenle gönderiyoruz.
Adet ile ilgili belli bir kotamız yok , ister 5 adet ister 500 adet . Kazlar Saf kan Çin kazı olup , Sürü eşleşmeleri iki+ikidir Buda döl kalitesini en üst düzeyde tutar.
Hızlı güvenli şekilde , çalıştığımız kargo şirketleri ile , güvenli paketleme ve özel yumurta viyollerin de sizlerin evine kadar gönderiyoruz. Sizlere gönderdiğimiz her yumurta için ırk garantisi veriyoruz.  Kaz yumurtası , döllü kaz yumurtası , Çin kazı yumurtası siparişleriniz için
0531 366 91 18
www.kazcim.com
Irklarına göre değişen sürülerimiz mevcuttur , her sürü kesinlikle saf kandır , Çin kazı yumurtası,Afrika kazı yumurtası , Linda kazı yumurtası , ve yerli kaz yumurtaları bulunmaktadır , işimiz siz müşterilerimizin hobi yada ticari amaçla yöneldiğiniz bu sektörde en iyi verimi alabilmenizi sağlamaktır. Sizlere yumurtayı sadece satıp bırakmıyor , ister kanatlı hayvanların altına koyduğunuz ister makinenize koyduğunuz bu yumurtaların gelişiminde sizlere telefonla teknik destek sağlıyoruz , müşterilerimiz bizlere gerek duydukları her an ulaşabilirler 0531 366 91 18
Kaz yumurtası fiyatı Kaz yumurtası kaç günde çıkar  kaz yumurtası satılık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.